Viskas apie epiliaciją fotoepiliatoriumi

Moters oda ir jos priežiūra yra itin svarbus grožio aspektas. Tik gerai ja rūpinantis ir saugant galima išlaikyti stangrią ir glotnią ilgus metus. Viena iš labiausiai moteris varginančių odos priežiūros dalių yra plaukelių šalinimas. Tačiau jau turime itin modernių technologijų saugančių sveikatą ir suteikiančių ilgalaikius rezultatus.

Epiliacija fotoepiliatoriumi

Fotoepiliacija yra vienas moderniausių šiuo metu egzistuojančių plaukelių šalinimo būdų. Tai ne tik ilgalaikis plaukelių šalinimo būdas, bet ir visiška apsauga odai.  Fotoepiliacijos metu šviesos impulsai prasiskverbia į plauko folikulą ir jį suardo. Šis procesas nereikalauja didelio pasiruošimo.

Prieš procedūrą rekomenduojama plaukelius pašalinti skutimo reikmenimis, kad šviesos impulsai tiesiogiai pasiektų daugiau folikulų. Visgi, ši procedūra gali būti ne itin efektyvi jei turite šviesius plaukelius, nes jos poveikis atsiskleidžia sąveikaujant su melatoninu. Kuo plaukelis šviesesnis, tuo jo mažiau, todėl ir efektyvumas atitinkamai mažėja.

Nors fotoepiliatorius turi itin ilgą poveikį, naudojant namie ir grožio salone galite pasiekti visiškai kitokių rezultatų. Neretai asmeniniam naudojimui skirti fotoepiliatoriai yra nedidelės galios, todėl rezultato tenka laukti žymiai ilgiau. Tai kainuoja labai daug kantrybės ir užsispyrimo. Todėl jei norite, kad procedūra būtų tikrai naudinga ir efektyvi ją atlikite tik grožio salone, su specialia įranga.

Epiliacijos rezultatai

Jei sudaromos idealios sąlygos fotoepiliacijos veikimui, tai rezultatas gali būti ilgalaikis ir tęstis iki metų. Visai idealiu atveju ir su tinkama odos priežiūra, plaukeliai visai nebeauga. Visgi po pirmųjų rekomenduojamų 4-6 kartų, reikėtų procedūrą kartoti du kartus per metus. Taip užtikrinamas pastovus poveikis ir sunaikinami atsiradę nauji plaukelių folikulai.

Fotoepiliacija yra visiškai saugi ir nekenkia odai. Visgi jei laukiatės, rekomenduojama šią procedūrą atidėti, nes dėl pasikeitusių hormonų organizmas gali neįprastai sureaguoti.