Veido odos valymo aparatas namuose

veido odos valymo aparatas

Tinkama veido odos priežiūra užtikrina gražią išvaizdą ir apsaugo nuo įvairių odos problemų. Deja vien kosmetinių priemonių nepakanka, todėl grožio specialistai rekomenduoja į kasdienės priežiūros rutiną įtraukti ir veido valymo aparatą. Jų būna įvairių rūšių, tad svarbiausia pasirinkti tinkamą įrenginį. Tai gana lengva padaryti, jei atsižvelgsite į savo odos tipą, odos būklę ir problemas. Nesvarbu, pasirinksite veido odos valymo aparatą su šereliais, veikiantį saunos principu ar silikono paviršiumi, puikių rezultatų pasiekti padės keletas svarbių taisyklių. Šie patarimai padės tinkamai naudotis aparatu ir visada džiaugtis lygia, skaisčia ir dailiai atrodančia oda.

Tinkamas pasirinkimas

Pirmasis žingsnis – pasirinkti geriausiai odos poreikius atitinkantį aparatą. Patariama pasidomėti įvairių rūšių aparatais, kokiai odai ar kokioms odos problemoms spręsti jie yra skirti. Atkreipkite dėmesį į tai, kad įrenginys turi būti pakankamai švelnus odai, tačiau kartu ir pakankamai efektyvus, kad pašalintų nešvarumus ar makiažo likučius. Tinkamai pasirinkus aparatą veido valymas namuose bus toks pats veiksmingas, kaip ir procedūra grožio salone.

Pirmieji veido valymai

Pradėjus naudoti veido valymo aparatą, oda gali reaguoti paraudimais ar sudirgimu. Tai visiškai normalu ir įprasta, tačiau svarbu nepersistengti. Suteikite odai laiko atsigauti ir nenaudokite aparato pernelyg dažnai. Taip oda spės atkurti apsauginį sluoksnį ir pripras prie valymo – efektyvesnis valymas verčia odą reaguoti, nes anksčiau jai reikėjo kovoti su daugiau nešvarumų, o palaipsniui prie pasikeitimų priprasti bus lengviau.

Tinkamiausias metas – vakaras

Veido valymui namuose tinkamiausias metas yra vakaras. Per dieną veido oda susiduria su daugybe veiksnių, jos paviršiuje kaupiasi nešvarumai, o pasisavinti deguonį ir naudingas medžiagas trukdo makiažo sluoksnis. Vakare nuvalykite odą ir atlikite veido valymą, taip pašalinsite viską, kas susikaupė per dieną, o naktį švari oda galės tinkamai ilsėtis.

Nepiktnaudžiaukite procedūromis!

Dažnai gali kilti pagunda veido odą valyti dažniau nei tai yra reikalinga. Nors tokiais veiksmais tikimasi geresnio rezultato, jis iš tikrųjų būna neigiamas. Taip yra todėl, kad oda natūraliai susikuria apsauginį sluoksnį, kurį pernelyg dažni valymai ar šveitimas gali pažeisti. Kaip dažnai galima atlikti procedūras namuose priklauso nuo toks, koks veido valymo aparatas yra pasirinktas. Pavyzdžiui, silikoniniai valymo įrenginiai gali būti naudojami ir kasdien, o mikrodermabraziją rekomenduojama atlikti tik kartą per savaitę. Tai orientacinės rekomendacijos, tačiau kiekviena oda yra individuali, tad stebėkite jos reakciją – taip galėsite pasirinkti individualiai tinkamus procedūrų namuose intervalus.

Saugokitės bakterijų!

Veido valymo aparatas, nesvarbu kokio tipo jis bebūtų, turi sąlytį su oda. Dėl šios priežasties jį taip pat reikia prižiūrėti, valyti po kiekvieno naudojimo ir apsaugoti nuo bakterijų kaupimosi. Visada nuvalykite plaunamą aparato dalį ir praskalaukite po tekančiu vandeniu. Ant darbinio paviršiaus neturėtų likti jokių plika akimi matomų nešvarumų, makiažo priemonių likučių. Taip pat periodiškai naudokite specialias dezinfekciniu poveikiu pasižyminčias priemones, kurios neutralizuoja bakterijas. Svarbu, kad naudojant valymo priemones taip pat nepamirštumėte gerai po tekančiu vandeniu nuplauti ir jų likučių.

Kita svarbi taisyklė, kurios niekada nevalia pažeisti – nesidalinkite šiuo aparatu su kitu žmogumi. Jei fotoepiliatorių ar nagų dildę galite paskolinti draugei, tai veido valymo aparato niekada ir niekam neskolinkite, nes tai sukelia uždegimų ir odos infekcijų pavojų. Dėl šios priežasties patariama niekada nesirinkti jau naudoto prietaiso, tad jei apie tai galvojate, tuoj pat liaukitės – geriausius rezultatus užtikrins tik naujas veido valymo aparatas, kurį naudosite tik jūs.