Ko reikia stilingam ir ekologiškam skutimuisi?

Vonios kambarys, tai mažytė namų erdvė, iš kurios atsiranda didžioji dalis kenksmingų gamtai atliekų. Didžioji dalis naudojamos kosmetikos yra nekenksminga, nes naudojama tiesiai ant kūno bei turi atitikti griežtus reikalavimus. Daugiausiai nereikalingo plastiko išmetame kartu su vienkartiniais skustuvais, dantų šepetėliais, nors pastarieji naudojami kelis kartus ilgiau.

Paimkime skustuvą, kuris pagamintas iš plastiko bei metalo. Vos kelios dienos naudojimo ir toks įrankis keliauja į šiukšlių dėžę, o jo vietą užima kitas, toks pat skustuvas. Kol kas jis aštresnis. Na bent kelias dienas bus aštresnis. Paskui ciklas kartojasi ir taip atliekos kaupiamos. Vienkartinis skustuvas nėra perdirbamas, todėl paliekamas suirti, be to į jį gali susižeisti gyvūnai. Atrodo, kad tai tik mažytis daiktas, kuris neturi didelės įtakos? Pradėkime nuo mažų dalykų, juo labiau, kad yra puiki alternatyva.

Patrauklaus dizaino, daugkartinio naudojimo, pagamintas iš perdirbamo nerūdijančio plieno. Keičiami peiliukai taip pat perdirbami. Toks daiktas atitinka zero waste idėją. Kartais geri dalykai yra tik užmiršti seni. Jei tokiu būdu skutosi mūsų seneliai, reiškiasi galime ir mes. Naudojant skutimosi muilą, bei kitas skutimuisi skirtas priemones, patiriamas komfortas yra net didesnis, nei naudojant vienkartinius skustuvus. Žinoma, pirmą kartą skutantis, reikės sutelkti dėmesį, bet įgūdžiai atsiranda netrukus.

Stilius yra kita stiprioji tokio skustuvo pusė. Metalinis korpusas, ilgaamžis dizainas. Be to, prie tokio tipo skustuvo labai tinka šepetėlis odos padengimui skutimosi muilu. Vaizdas lyg filmuose apie mafiją. Naudojant specialų muilą taip pat prisidedate prie gamtos švarinimo, nes muilas naudojamas specialiame daugkartinio naudojimo indelyje. Tai yra daug atsakingiau, nei skutimosi putų aerozoliniai purškikliai. Toks rinkinukas gali būti puiki dovana vyrui įvairiomis progomis. Sutikite, juk šie reikmenys tikrai atrodo solidžiai.

Dabar, kai sužinojote, kad yra puiki ir stilinga alternatyva tradicinėms skutimosi priemonėms, belieka apsispręsti ar išbandysite aprašytą būdą. Tokiu būdu galima ir sutaupyti, nes pradžioje įsigyjamas skustuvas ir kiti daugkartinio naudojimo aksesuarai, o vėliau keičiami peiliukai kainuoja itin mažai.