Kaip pasiruošti fotoepiliacijai namuose?

geriausias fotoepiliatorius

Iš esmės fotoepiliacija nėra sudėtinga procedūra, ją puikiai gali atlikti kiekvienas, žinoma, reikia laikytis pateiktų instrukcijų ir pasidomėti, kaip tinkamai pasiruošti šiai procedūrai. Fotoepiliacija namuose nereikalauja daug žinių, tačiau kaip ir visoms kitoms procedūros, šiai taip pat reikia tam tikro pasiruošimo ir planavimo.

Kokį fotoepiliatorių pasirinkti?

Fotoepiliatoriaus pasirinkimas – pirmoji užduotis, norite fotoepiliaciją atlikti namuose. Fotoepiliatoriai, skirti naudojimui namuose, yra kiek paprastesni nei tie, kuriuos galima rasti specializuotuose grožio salonuose ar sveikatingumo klinikose. Kadangi šiomis dienomis nemažai gamintojų suteikia galimybę įsigyti šiuos prietaisus, išsirinkti tinkamiausią yra nelengva užduotis. Visų pirma, rinkitės fotoepiliatorių pagal savo odos tipą. Kuo oda yra jautresnė, tuo silpnesnio šviesos spindulių impulso fotoepiliatorių vertėtų rinktis. Reikia nepamiršti ir lankstesnės galimybės pasirinkti reguliuojamo galingumo fotoepiliatorius. Gerai apgalvokite ir kuriose kūno vietose planuojate šalinti plaukelius dažniausiai. Tiems, kurie fotoepliatorių planuoja įsigyti tik plaukelių šalinimui veido zonoje ar pažastyse, patariama įsigyti mažesnio darbinio ploto prietaisą. Taip šviesos spindulys bus nukreipiamas būtent ten, kur labiausiai reikia. Tiems, kuriems fotoepiliacija namuose yra neatsiejama gyvenimo dalis, patariama įsigyti tokį fotoepiliatorių, kuris turi didesnį blyksnių limitą. Kuo didesnis šviesos blyksnių skaičius, tuo rečiau reikės keisti prietaiso lempą ir taip ilgiau galėsite mėgautis fotoepiliacijos namuose teikiamomis naudomis.

Venkite saulės šviesos

Prieš kiekvieną fotoepiliacijos procedūrą patariama bent dvi savaites vengti saulės šviesos bei nesilankyti soliariume. Norintiems geriausio rezultato, šį terminą siūloma pratęsti ir iki trijų ar net keturių savaičių. Vis dėlto, jeigu saulės šviesa yra neišvengiama, savo odą reikia tepti aukštą apsaugą UV spinduliuotei turinčiu kremu arba nešioti drabužius, kurie tinkamai dengtų plaukelių šalinimui ruošiamą odos plotą. Reikia nepamiršti ir to, kad fotoepiliacija yra neveiksminga ant natūraliai tamsios ir dėl saulės patamsėjusios odos. Kadangi fotoepiliacijos metu yra veikiamas plauko pigmentas, kuris lygiai taip pat yra ir aplink plaukelį esančiame odos plote.

Kokio ilgio plaukeliai turi būti šalinami?

Skirtingose plaukelių šalinimo procedūrose yra rekomenduojama palikti atitinkamą šalinamų plaukelių ilgį, kuris leidžia pasiekti geriausią rezultatą. Fotoepiliacija – nėra išimtis. Kelias dienas prieš šią procedūrą siūloma skustuvu pašalinti plaukelius, kad fotoepiliacijos dieną jų ilgis būtų ne didesnis nei 2 mm. Plaukelių sutrumpinimas prieš fotoepiliaciją padės nesudirginti odos ir pasiekti geriausią galutinį rezultatą. Tik jokiu būdu jų nepeškite! Fotoepiliacijos metu yra paveikiamas odos paviršius ir sunaikinamas plaukelio svogūnėlis. Išpešę plauką galite pašalinti ir svogūnėlį, dėl to nepasieksite geriausio rezultato.

Odos paruošimas fotoepiliacijai

Ruošiantis šiai procedūrai tikrai nereikia žinoti daugybės taisyklių ar pirkti papildomų kosmetikos priemonių, lengvinančių plaukelių šalinimą. Kelias dienas prieš fotoepiliaciją stenkitės nedirginti odos, nenaudokite kitų depiliacijos priemonių, intensyvių sudedamųjų dalių turinčių kosmetikos produktų ar dezodorantų. Žmonėms, kurie turi apgamų ar pigmentinių dėmių prieš procedūrą patariama pasikonsultuoti su gydytoju dėl tokio plaukelių šalinimo metodo ir pačio fotoepiliatoriaus tinkamumo, jo galingumo pritaikymo atitinkamo tipo odai. Prieš naudojant fotoepiliatorių, įsitikinkite, kad oda yra švari, nuplaukite ją švelniu muilu ir vandeniu, gerai nusausinkite.

Planuokite savo procedūras

Vienas vertingiausių patarimų besiruošiantiems pradėti naudotis fotoepiliacija namuose – susiplanuokite, kada atliksite kiekvieną procedūrą. Tai nėra vienkartinė procedūra ir norint pasiekti geriausią rezultatą reikia laikytis tam tikrų terminų. Pirmosios trys procedūros turėtų kartotis kas dvi savaites. Vėliau fotoepiliacijos dažnumas turi būti retinamas iki vienos procedūros per mėnesį. Pasiekus pusmečio ribą po pirmosios procedūros, jas turite atlikti vienos procedūros per du mėnesius dažnumu.