Kaip pasirinkti geriausią fotoepiliatorių?

kaip isisrinkti geriausia fotoepiliatoriu

Daugelis painioja fotoepiliaciją ir plaukelių šalinimą lazeriu arba galvoja, kad tai yra viena ir ta pati procedūra. Kad būtų aiškiau, priminsime, kad lazeris yra medicininis prietaisas, kurį gali naudoti tik profesionalai – kūno plaukeliai šiuo būdu yra šalinami specializuotuose grožio salonuose ar klinikose. Fotoepiliatoriumi taip pat atliekamos procedūros grožio salonuose, tačiau jį taip pat galima naudoti ir namuose. Žinoma, namų naudotojams sukurti fotoepiliatoriai yra kiek kitokie, nei naudoja profesionalai. Namuose naudoti skirti fotoepiliatoriai yra optimalaus galingumo ir saugūs naudoti savarankiškai. Šiame straipsnyje aptarsime naudoti namuose skirtus fotoepiliatorius.

Depiliuojamas plotas

Fotoepiliatoriai šiuo atžvilgiu skiriasi savo parametrais. Kiekvienas prietaisas turi savo darbinį plotą, kurį paveikia vieno blyksnio metu. Kuo plotas didesnis – tuo greičiau atliksite procedūrą. Didesnio ploto fotoepiliatoriai puikiai tinka didesniems odos plotams depiliuoti, pavyzdžiui, kojoms, nugaros sričiai. Jei planuojate plaukelius šalinti nuo veido, pažastų ar kitų zonų, kuriose reikalingas tikslumas, rinkitės mažesnio ploto fotoepiliatorių – taip tiksliau nukreipsite jo šviesos spindulį būtent ten, kur reikia.

Galingumas

Renkantis fotoepiliatorių atkreipkite dėmesį į šviesos spindulio impulsų stiprį. Šis rodiklis indikuoja plaukų šalinimo efektyvumą ir saugumą. Kuo jautresnė oda, tuo mažesnio galingumo prietaisas reikalingas. Žinoma, galite rinktis ir reguliuojamo galingumo fotoepiliatorių – tai universalus pasirinkimas, kai kojoms galite naudoti aukštesnį galingumo lygį, o jautrioms odos vietoms žemesnį. Kalbant apie fotoepiliatoriaus galingumą visgi reikia prisiminti, kad šviesos spindulys gali nudeginti odą, todėl niekada juo nepiktnaudžiaukite: nedarykite procedūrų dažniau nei nurodyta, nenaudokite kelių blyksnių tai pačiai zonai depiliuoti vienos procedūros metu.

Lempos modulis

Fotoepiliacijai naudojamas lempos modelis turi blyksnių rezervą. Kuo šis rodiklis yra didesnis, tuo ilgiau fotoepiliatorius tarnaus, rečiau reikės keisti lempą. Atsižvelkite į tai, nes pigesniuose modeliuose lempos dažnai yra nekeičiamos, o blyksnių limitas siekia apie tūkstantį. Toks epiliatorius ilgai netarnaus, o pakeisti lempą visada yra pigiau nei pirkti naują įrenginį. Kokybiški fotoepiliatoriai pasiekia 40 tūkst. ir daugiau blyksnių limitą, tad yra brangesni. Taip pat svarstant apie fotoepiliatoriaus kainą galite iš karto pasidomėti ir keičiamų lempų kainomis – priklausomai nuo modelio, gamintojo ir kitų parametrų šių lempų kaina gali gana ženkliai skirtis.

Pasidomėkite

Norėdami išsirinkti geriausią variantą, paieškokite informacijos internete. Vartotojai dažnai dalijasi savo atsiliepimais ir vertinimais, todėl jų nuomonė gali būti svarbi priimant galutinį sprendimą pirkti vieno ar kito gamintojo fotoepiliatorių, renkantis konkretų modelį. Taip pat galite rasti ir vaizdo apžvalgų, atsiliepimų įvairiomis kalbomis.

Visada rinkitės patikimą pardavėją, kuris suteiks visą reikalingą informaciją ir patars. Specialistai gali tinkamai įvertinti odos tipą ir pasiūlyti, kokį pritaisą pasirinkti būtų optimaliausia. Renkantis grožio prietaisus geriausia eiti į specializuotas parduotuves, kuriose gausite kvalifikuotą pagalbą. Prekybos centruose darbuotojai dažniausiai neturi itin daug informacijos ir kompetencijos tinkamai patarti.

Galbūt nežinote, tačiau fotoepiliatorių tikrai yra išmėginusi ne viena jūsų draugė, tad tiesiog paklauskite jų apie tai. Patikimos rekomendacijos padės geriau išsiaiškinti privalumus ir trūkumus, kuriais pasižymi pasirinktas fotoepiliatorius. O draugių patarimai leis tinkamai įvertinti savo poreikius ir suvokti, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis, kam teikti prioritetą.

Taip pat pasidomėkite ir gamintojais. Europos Sąjungoje parduodamiems grožio prietaisams galioja tam tikri standartai, kurie užtikrina jų naudojimo namuose saugumą. Dėl šios priežasties rinkitės tik oficialius gamintojo atstovus, kurio parduodami fotoepiliatoriai atitinka visus reikalavimus ir yra originalios gamintojo prekės.