Fotoepiliatorius Medisana IPL 800 — efektyvi technologija ilgalaikiam plaukų šalinimui

Lygios ir švelnios odos trokšta kiekviena moteris ir ne tik pavasarį ar vasarą, bet ištisus metus! Juk lygi ir švelni oda leidžia geriau jaustis, labiau pasitikėti savimi, ypač jei tenka dažnai rodytis viešumoje nuogomis kojomis (sporto klube, baseine, pirtyje). O jei auga ūseliai?! Juk tai tikras moterų košmaras, kuris tikrai neprideda nei grožio nei pasitikėjimo. „Medisana“ plaukų šalinimo sistema Silhouette IPL 800 gali suteikti Jums odą, kurios trokštate, nes šis fotoepiliacijos aparatas turi efektyvią ilgalaikio plaukų šalinimo technologiją. Fotoepiliatorius giliai po oda paveikia plaukelio šaknį ir taip nebeleidžia toje vietoje plaukui vėl ataugti.

Kaip greitai galiu tikėtis rezultato?

Pirmieji rezultatai pasimato jau po 4 savaičių. Per vieną mėnesį plaukų sumažėja net iki 50 procentų.

Ar plaukų šalinimas fotoepiliatoriumi yra saugus?

Fotoepiliatorius „Medisana“ IPL 800 Silhouette yra sukurtas taip, kad būtų lengva ir saugu naudoti namuose. Dėl glotnios galvutės aparato naudojimas yra nesudėtingas ir nesukelia nemalonių pojučių.

Pakuotės turinys

Perkant šį prietaisą pakuotėje rasite ne tik fotoepiliatorių, bet ir detalią naudojimo instrukciją, maitinimo kabelį su adapteriu bei dvi, 50 000 šviesos impulsų, kasetes.

„Medisana“ fotoepiliatoriaus savybės

  • Šalina plaukus nuo rankų, pažastų, kojų, veido, bikini zonos, nugaros bei krūtinės;
  • 5 intensyvumo lygiai;
  • UV filtras;
  • Automatinis išjungimas po 10 min.

Norite išbandyti? Įsigykite: https://biomed.lt/lt/grozio-puoselejimo-priemones/889-fotoepiliatorius-medisana-ipl-800.html