Fotoepiliatorius – kas tai?

plaukeliu salinimas su fotoepiliatoriumi

Fotoepiliacija yra vienas iš depiliacijos būdų. Naudojant šį metodą plaukai yra pašalinami intensyvia pulsine šviesa. Fotoepiliatoriai yra lengvai ir paprastai naudojami bei suteikia galimybę pasinaudoti visais šio depiliacijos būdo privalumais. Vienas svarbiausių pliusų yra ilgalaikis rezultatas, tačiau vartotojai taip pat vertina ir odai nekenkiantį veikimą, paprastą naudojimą, žinoma, ir patrauklią fotoepiliatoriaus kainą.

Fotoepiliacija ar plaukelių šalinimas lazeriu?

Fotoepiliaciją daugelis painioja su lazerine depiliacija, kuri yra atliekama grožio centruose. Iš tikrųjų abiejų prietaisų veikimas panašus – jie plaukelių šalinimui naudoja šviesą. Tačiau lazerinės depiliacijos metu naudojamas lazeris skleidžia vieno bangos ilgio šviesą, kuri nukreipta į plauko svogūnėlį jį sunaikina. Taip pat panaikinamos ir kitos ląstelės, kurios yra plauko formavimosi pagrindas, tad taip pasiekiamas itin ilgalaikis rezultatas.

Lazeriai yra naudojami tik specialistų – tai didelio galingumo medicininiai įrenginiai, pritaikomi grožio industrijoje. Fotoepiliatorius nėra toks galingas, tačiau taip pat šviesos pagalba veiksmingai sunaikina plauko folikulą ir užtikrina ilgalaikę depiliaciją. Fotoepiliatoriai, naudojami profesionalų, yra galingesni už skirtus naudoti namuose, tačiau ir namų naudojimui skirti prietaisai puikiai atlieka savo darbą. Jų galingumas yra sumažintas siekiant apsauti namų naudotojus, todėl fotoepiliacija atliekama savarankiškai namuose yra visiškai saugi.

Fotoepiliacija namuose yra patrauklus depiliacijos būdas, suteikiantis visus lazerinei depiliacijai būdingus privalumus. Be to, fotoepiliatoriaus įsigijimas kainuoja mažiau nei procedūrų kursas pas grožio specialistus. Kita svarbi šio depiliacijos būdo savybė yra skausmo nebuvimas. Lazerinės depiliacijos metu juntamas nedidelis skausmas, o fotoepiliacija yra neskausminga. Dėl šios priežasties taip nepageidaujamus plaukelius galima pašalinti net nuo jautrios odos.

Fotoepiliatoriai skleidžia intensyvią pulsinę šviesą, tad visas procesas vyksta viršutiniame odos sluoksnyje. Taip yra išvengiama odos dirginimo, paraudimų, tempimo jausmo, oda iš karto po procedūros atrodo puikiai, o plaukeliai yra pašalinami efektyviai. Kaip ir šalinant plaukelius lazeriu yra reikalingas tam tikras procedūrų ciklas. Naudojant fotoepiliatorių namuose pirmosios procedūros yra atliekamos kas porą savaičių, vėliau laikotarpis ilginamas iki mėnesio. Po pusmečio pakanka atlikti palaikomąsias procedūras, kurių rekomenduojamas intervalas yra du mėnesiai. Taigi plaukeliai yra pašalinami palyginti ilgam laikui, tokio ilgo tarpo tarp depiliacijos negali užtikrinti nei skustuvai, nei epiliacija ar depiliacija vašku.

Ar visi fotoepiliatoriai yra vienodi?

Depiliacijai namuose siūlomi fotoepiliatoriai skiriasi savo išvaizda. Fotoepiliatoriaus modelis lemia patogumą, todėl kiekvienas vartotojas turėtų atsižvelgti į asmeninius poreikius. fotoepiliatoriai gali būti su laidu, kuris jungiamas į elektros lizdą, arba turėti įkraunamą akumuliatorių. Pastarieji modeliai yra patogūs daug keliaujantiems.

Skiriasi ir fotoepiliatorių skleidžiamos šviesos laukas. Kuo jis didesnis, tuo didesnis odos plotas yra depiliuojamas vieno blyksnio metu. Didesnio ploto fotoepiliatoriai puikiai tinka pašalinti plaukelius nuo didesnių odos plotų. Mažesnio ploto fotoepiliatoriai yra patogesni naudoti šalinant plaukelius iš sunkiai prieinamų vietų, kuriose oda yra plona ir jautri – taip tiksliau paveikiamas būtent tas plotas, kurį norima depiliuoti. Dauguma fotoepiliatorių tinka viso kūno depiliacijai, o kai kurie modeliai turi specialius antgalius, jų pagalba patogiau pašalinti nepageidaujamus plaukelius pažastų, bikini zonuose ar nuo veido.

Fotoepiliatoriai yra tinkami tiek moterims, tiek vyrams. Tačiau galima rasti ir specialiai vyrams pritaikytų modelių: juos vyrams patogiau laikyti ir naudoti, paprastai jie pasižymi didesniu darbiniu plotu.

Rinkdamiesi fotoepiliatorių, atkreipkite dėmesį į jo savybes ir įvertinkite savo poreikius – taip pasirinksite prietaisą, geriausiai atitinkantį individualius reikalavimus.