Fotoepiliatoriaus naudojimas namuose

fotoepiliatorius namuose

Naudoti namuose skirti fotoepiliatoriai savo veikimo principu visiškai atitinka tuos, kurie yra naudojami procedūroms grožio salonuose. Vis dėlto gamintojai visada atsižvelgia į tai, kad namuose aparatu naudosis neprofesionalas, tad pasirūpina aukštu saugumo lygiu. Tad renkantis apie tai galite negalvoti – pagrindinė užduotis išsirinkti patogų ir efektyvų fotoepiliatorių, kuris būtų kokybiškas ir ilgai tarnautų.

Fotoepiliacijos technologija – tikras išsigelbėjimas tiek vyrams, tiek moterims, bijančioms ar netoleruojančioms skausmo. Šis namų naudojimui skirtas aparatas leidžia efektyviai ir neskausmingai pašalinti nepageidaujamus plaukelius, o dėl to visai nereikia išleisti daugybės pinigų ir dažnai lankyti procedūras pas profesionalus.

Fotoepiliatorių kainos svyruoja, priklausomai nuo galimybių ir gamintojo. Pavyzdžiui, populiariaus gamintojo „Silk‘n“ fotoepiliatoriai gali kainuoti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Nors kaina ir neatrodo maža, iš tikrųjų fotoepiliatoriaus naudojimas leidžia sutaupyti ir pinigų, ir laiko. Savarankiškai naudojamas fotoepiliatorius visiškai pakeičia visas kitas depiliacijos priemones ir užtikrina puikų rezultatą. Odai nereikia jokių papildomų priemonių, kaip pavyzdžiui, skutimo putos, raminamieji kremai ar kt., tad naudojant fotoepiliatorių išlaidos depiliacijai bus mažesnės, o oda atrodys puikiai.

Ilgalaikis efektas

Fotoepiliatorius leidžia mėgautis ilgalaikiu efektu, o depiliacijos procedūrų nereikia dažnai kartoti – tai didelis privalumas. Nors rezultatas matomas iškart, jo po pirmosios procedūros, geriausias efektas pasiekiamas tik vėliau, tačiau tarpai tarp procedūrų vis ilgėja.

Fotoepiliatorius pašalina plaukus veikdamas intensyvia pulsine šviesa. Ši technologija paveikia plauko folikulą ir lygia bei švelnia oda galima mėgautis ilgą laiką. Grožio salonuose yra naudojami galingesni fotoepiliatoriai, skleidžiantys intensyvesnį šviesos srautą, tačiau namų naudojimui skirti aparatai taip pat puikiai atlieka savo darbą ir su mažesniu šviesos srautu. Be to, taip yra išvengiama rizikos nudenginti ar kitaip pažeisti odos paviršių.

Universalus naudojimas

Fotoepiliatorių daugelis naudotojų giria dėl universalumo. Tą patį įrenginį galima naudoti nepageidaujamiems kūno plaukams įvairiose vietose šalinti: nudepiliuosite ne tik kojas, bet ir pažastų, bikini zoną, saugiai pašalinsite plaukelius nuo veido. Visa tai lengvai ir patogiai atliksite su tuo pačiu fotoepiliatoriumi, o kai kurie modeliai suteikia dar daugiau patogumo ir tikslumo – prie jų pridedami specialūs antgaliai.

Be to, fotoepiliatorius yra tinkamas tiek moterims, tiek vyrams. Pastarieji dažnai itin neigiamai vertina skausmą, tad beskausmė fotoepiliacija jiems yra priimtinas plaukų šalinimo būdas. Taip pat svarbus ir paprastas naudojimas – daugelis vertina tai, kad nereikia specialių priemonių, kurios būtų naudojamos depiliacijos metu ar po jos.

Fotoepiliatorius veiksmingai pašalina įvairių atspalvių plaukelius, tačiau yra pora išimčių. Pulsinės šviesos technologija viekia tarsi į taikinį nusitaikydama į plaukelį, tad šis depiliacijos būdas nėra veiksmingas, jei plaukeliai yra pilkšvi ar itin šviesūs.

Epiliatorius ir fotoepiliatorius

Fotoepiliacija, pritaikyta naudojimui namuose, sulaukė didelio vartotojų visame pasaulyje susidomėjimo, tad gamintojai šiuos įrenginius nuolat tobulina. Technologijos sparčiai vystosi, tad efektyviausia laikomą lazerinę depiliaciją, kuri pašalina plaukelius visam laikui, ir fotoepiliaciją vienija veikimo principas.

Šie epiliatoriai veikia ar paveikdami kiekvieną plaukelį iš eilės arba juos skenuodami tam tikrai plotais. Galimybės leidžia aparatui tai padaryti automatiškai, tad jo naudojimas išties paparastas ir patogus. Fotoepiliatorius vienu metu paveikia tam tikrą odos plotą – kuo jis didesnis, tuo greičiau galima depiliuoti didesnius plotus. Visgi veidui, bikini ar pažastų zonai reikalingas kuo mažesnis laukas – taip galima tiksliai paveikti reikalingas zonas.