Efektyvi ir ilgalaikė depiliacija be skausmo

pazastu depiliacija

Rūpestis savo kūnu ir išvaizda reikalauja nemažai laiko, investicijų ir pastangų. Viena didžiausių problemų yra nepageidaujamų kūno plaukų šalinimas nuo kojų, pažastų, veido ir kitose srityse. Skutimas, pešiojimas ir depiliaciniai kremai suteikia norimą rezultatą, tačiau neužtikrina galimybės ilgai juo džiaugtis – plaukeliai greitai atauga, tad procedūrą tenka kartoti ir kartoti. Be to, kaskart dar susiduriama ir su neigiamu poveikiu odai: skustuvas ją sudirgina ir pažeidžia paviršinį sluoksnį, depiliaciniai kremai dažnai sukelia įvairias alergines reakcijas, o plaukelių rovimas epiliatoriumi ar vaško juostelėmis ne tik yra skausmingas, bet ir gali sukelti plaukelių įaugimo problemą.

Apie neskausmingą, greitą ir ilgalaikę depiliaciją svajojame visi. Ir toks būdas iš tikrųjų yra – tai fotoepiliatorius. Šis elektra maitinamas įrenginys yra mobilus ir patogus naudoti, visiškai saugus naudoti namuose. Sužinokite daugiau, kodėl fotoepiliacija namuose yra geriausias pasirinkimas norint ilgam atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukų.

Kaip išnyksta plaukeliai?

Daugelis specialistų sutaria, kad fotoepiliacija, naudojama grožio salone procedūrų namuose ar atliekant procedūras savarankiškai, su naudoti namuose skirtu fotoepiliatoriumi, yra veiksmingiausias būdas kovoti su nepageidaujamais plaukeliais. Fotoepiliacijos procedūros metu intensyvi impulsinė šviesa veikia plauko folikulą virsdama šiluma. Technologija yra pagrįsta melanino veikimu, kuris sugeria tam tikrą kiekį šviesos – taip fotoepiliatorius veikia tiksliai ten, kur yra reikalinga.

Naudojant plaukelių šalinimui šį metodą išvengiama daugybės neigiamų padarinių ir šalutinių poveikių, kurie dažnai lydi depiliaciją kitais būdais. Šviesa veikia tik viršutinį odos sluoksnį ir šis poveikis nėra mechaninis. Tai lemia puikią odos būklę ir išvaizdą jau iš karto po procedūros: nėra jokių paraudimų ar sudirgimo. Dėl šios savybės fotoepiliatoriai yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurių oda jautri, linkusi rausti.

Efektyvų fotoepiliatoriaus poveikį pastebėsite jau po pirmo naudojimo. Patogi forma ir įvairūs modeliai leidžia rintis tai, kas patogiausia, tad greitai įgusite naudotis šiuo įrenginiu ir savarankiškai depiliacijos procedūras atliksite per trumpą laiką.

Saugi depiliacija be skausmo

Naudojant fotoepiliatorių procedūros metu nejusite jokio skausmo. Pasiekusi tikslinę veikimo vietą šviesa virsta šiluma, tad tik ją ir pajusite. Jei oda jautresnė, gali būti juntamas ir švelnus dilgčiojimas, kuris išnyksta tuoj pat po procedūros. Jei oda jautri, rinkitės reguliuojamą fotoepiliatorių ir naudokite mažesnį galingumą – taip procedūra bus atliekama itin švelniai.

Šiuo būdu saugu depiliuoti net ir zonas, kuriose oda yra plona ir jautri. Savarankiškai namuose galite pašalinti plaukelius nuo veido, pažastų ar bikini zonos saugiai ir nepakenkiant odai. Šviesos impulso metu veikiamas tik plauko folikulas, tad pavojaus pakenkti odai nėra, o pašalinus plaukelius iš karto galima džiaugtis glotnia ir dailiai atrodančia oda.

Naudoti fotoepiliatorių yra nesudėtinga, tad lengvai pašalinsite nepageidaujamus kūno plaukus. Vienintelis reikalavimas yra prieš procedūrą ir po jos vengti tiesioginių saulės spindulių, o šiltojo sezono metu naudoti apsauginį kremą nuo saulės.

Ilgalaikis rezultatas

Kūno plaukų augimo ciklas susideda iš trijų stadijų, o šviesa veikia tik augimo stadijos plaukelius. Dėl šios priežasties procedūrą reikės pakartoti keletą kartų, o vėliau, atlikus visą depiliacijos procedūrų ciklą, pakaks palaikomojo depiliavimo. Taip pasiekiamas ilgalaikis rezultatas, kai depiliaciją galite pamiršti maždaug dviejų mėnesių laikotarpiui. Tai labai patogu, ypač jei vykstate atostogų arba norite mėgautis vasara be rūpesčių, kuriuos sukelia nuolat ataugantys plaukeliai. Truputis kantrybės tikrai atsipirks!